Haha, jeg må nok bla meg gjennom tråden din igjen, trodde du ikke hadde US-blink, men at du hadde XC-grill
Den grillen gjør seg forferdelig godt på disse bilene, husker du måten ovlov86 (fikse link, kanskje?) lagde nye fester med maskinskruer? Sånn jeg ser det for meg må man ta med seg panserer for å få den grillen av uten skader.
Ang eksos... du har Simons halvsats? Da burde det være en lett sak å bytte ut hvertfall en av lyddemperene med en mindre en, hvis halvsatsen deles i de to utløpene før den første demperen kan du jo velge og vrake. Er begge fullflowdempere?
Forresten - stor sjans for at jeg gjør realitet av ferieplanene i år, og tar en kjøretur til Bergen, via Sørlander. Isåfall SKAL vi ha en shoot![]()