Sitat Opprinnelig postet av JørnM_940 Vis post
Ser bra ut denne eksosjobben din Regner med det er rustfrie rør du bruker når alt annet er rustfritt, men bruker du MIG med rustfri tråd å sveise med? Hvordan er dette å sveise med i forhold til "vanlig" tråd?
Btw, hvor mye koster det å leie en garasje m/løftebukk en kveld nedi der?
Alt er i rustfritt. Må bruke TIG hvis det skal bli nogenlunde bra og har ikke råd til sånt apparat enda , så jeg tilpasser alt ferdig og så leverer jeg delene til Elor Plate & Sveis her i byen for sveising. Hadde sikkert funka med MIG med rustfri tråd og, men hadde ikke blitt så pent da . Har sveiset noen av de selv med pinneapparat med rustfrie pinner, men det er så tidkrevende og sinnsykt vanskelig å få bra og ikke brenne hull .

Koster 350 kr for å stå der en helg eller en natt. 50 kr/timen i normale åpningstider. For medlemmer, litt dyrere for ikke-medlemmer.