Investerte i bagasjeromsmatta i vår, fant ut at eg måtte ha nåke som er lettare å halda reint for eg drive på med mykje rart. Kjøpte matta på vparts. Og so er det komt ei antenna på høgre bakskjermen og, det er ei dab-antenna som eg fekk. Det skal visst vera ei av dei beste på markedet, men viss det stemmer er dab-nettet mykje dårligare enn fm var. Motorvarmarkabelen var eit forsøk på å bøya antenna litt, funka dårlig.
Har visst ikkje tilgjengeleg bilde av spelaren eg sette i, men han likna på den som sto der før, pioneer, men den nye har dab, usb og aux, det mangla den gamle spelaren, men den var grei ellers so den havna i Carinaen.
Samlinga mi
Sidan eg hadde ein til bil kunne eg la 940en stå ei stund i påventeav ny startmotor i vår, då vart det rydda opp litt i diverse gamle ledningar til sub som låg der etter tidligare eigar
Me investerte i eit sånt sett, som eg har behandla alle holrom og kanalar med, so blir det ein litt mindre dårlig følelse å ta bilen ut på saltet til vinteren. Skal behandla resten og. Det ernåke kliss men heller det enn å la det rusta.
Litt opprydding i motorromet og, det var so rotete med ledningar, er ikkje heilt ferdig der enno. Her er eit rele til kvart hovedlys, eit til ekstralys og eit som ikkje er tatt i bruk enno.
På lørdag kom det pakke i posten med litt kjedlige ting og ei frontlykt til venstre sida. Høgre har eg skifta før, for å sjå om det hjelpte på lysstyrken, ville testa med ei først for å ikkje bruka for mykje pengar viss ikkje det hadde nåke for seg, men når eg hadde pakka ut den nye og såg forskjelen bestemte eg meg for å kjøpa ei til. Den første kjøpte eg på Biltema, denne kjøpte eg frå Tyskland for ca halve prisen. Men eg ser at mønsteret i glaset på denne ikje er likt som dei originale og den som eg kjøpte på biltema, so det blir spennande å sjå korleis lysbildet er på den.
Litt forskjel. Gammal og ny
Montert
Fant og ut at registerreima har vore med siste 171000 km og 10 år, kanskje på tide å skifta snart? Har kjøpt ny vannpompa og for det er ein liten lekkasje på den øverste pakningen mot toppen, og so kanskje eg skiftar nåken simmeringar og.
![]()