Vis full versjon : Hvilken Grom
Hei,Jeg har en 06 XC70 med HU-650,begynner å lengte veldig etter litt større musikkvalg nå enn cd/radio.
Hvilken Grom bør jeg gå for?..jeg har Android tlf så jeg tenker selvfølgelig på den versjonen.
Tenker det hadde vært veldig kjekt med musikk fra en usb minnepenn direkte i Grom,og trådløst musikk fra Spotify/Tlf..vil dette gå?
Jeg har orginalt RTI,rattfunksjoner,ryggealarm og DVD spiller..vil Grom påvirke dette noe?
Bestiller dere Grom fra norge?..ser de selges som bare det på Ebay
Jeg gikk for den med Bluetooth, da den både spiller musikk og fungerer som handsfree.
Nei påvirker ikke noen originale funskjoner, den benytter seg av uttaket til ekstern CD veksler bak på HU spilleren.
Jeg bestilte direkte fra www.gromaudio.com
Jeg har ikke ekstern CD veksler,vil det skape trøbbel eller vil GROM funke?
Jeg har ikke ekstern CD veksler,vil det skape trøbbel eller vil GROM funke?
Absolutt ikke.
bilen tror bare at du har en ekstern cd-veksler og gir deg således lyd :-)
Ingen software nødvendig her.
jeg har GROM BT3 i min bil, fungerer KJEMPEbra. aldri hatt problemer med noe som helst, nå har den vært montert i et år og tilbakelagt ca 25000km med musikk og samtaler over blåtann.
Anbefaller dette til alle som er på jakt etter blåtann/telefon i bilen sin.
Så det er ikke så viktig med den android versjonen?..hvordan fungerer den?
Så det er ikke så viktig med den android versjonen?..hvordan fungerer den?
På android versjonen får du med en app som du kan spille av musikk du har lagret på telefonen, over USB. Med blåtann trenger du ikke tenke på det. Da kan du bruke din favoritt avspiller til å spille musikken
Sent fra min Nexus 7 via Tapatalk
Er det like uproblematisk å koble Grom til stereoen på XC90`en? Aner ikke hva stereoen heter, men har intern 6CD veksler, Dynaudiolyd, navigasjon, AUX-uttak i midtkonsollen, telefon og multimedia i nakkeputene. Har stereoen uttak til ekstern CD-veksler selv om den har intern veksler? Det er vel en slik ekstern CD-vekslerinngang man må ha eller? Tenker dessuten at det også må være mulig å koble til en DAB+ -adapter etter hvert.
Et relativt begrenset søk på ebay tyder på at de kun finnes til xc90 frem t.o.m. 2006-modell!?
Kan jeg bruke dette på min v50 '06 mod også? Noen som ver hvordan spiller jeg har? Syår high performance anlegg i den :)
Ja, du må ha for din type bil.
Litt jobb med å montere, det skal kobles inn på MOST-nettet (fiberoptisk) men helt kurrant.
spiller ingen rolle om du har standard, High Performance eller premium.
Og, du ser hvordan du har når du skrur på stereoen - da står det i displayet hvilken variant det er.
vBulletin® v4.2.5, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.