Vis full versjon : photoshoppe baklamper med hvitblink
Morn, jeg driver å titter etter nye baklykter til min 244, men klarer ikke å bestemme meg for om jeg skal ha helhvit rad oppe, eller kun 2 glass hvite oppe, har også refleksplate så veit ikke helt om det kan bli seendes dumt ut med helhvit rad oppe.. noen som er flinke med photoshop som kan photoshoppe en 244 med refleksplate og de 2 forskjellige lampene, kan også legge på lys soting på lampene med helhvit rad, bare for å ha fått med det også :) Bilen er mørk blå metallic (hvis det har noe å si) :P
på forhånd takk :)
Larsgunnar
09/11/11, 15:32
http://forum.vccn.no/img-dump/2011/11/543.jpg
http://forum.vccn.no/img-dump/2011/07/1420.jpg
Har du refleksplate ville jeg hatt vanlig hvitblink.
skal ikke ha gulblink da? ;)
Hva farge er bilen da?
Samme farge som bildene over :)
skal ikke ha gulblink da? ;)
Nei, er ikke så stor fan av orginale baklamper :p
Hvis det hadde vært grå eller sort 240 hadde gulblink definitivt vært finest. Meeeen er det mørkblå metallic er det nok så som så ;)
Larsgunnar
10/11/11, 17:09
Gulblink skal være på "ikke-fargede" biler. :)
Hvis det hadde vært grå eller sort 240 hadde gulblink definitivt vært finest. Meeeen er det mørkblå metallic er det nok så som så ;)
Tror nok den blir finere med hvitblink :) men greier ikke å finne ut om jeg skal ha helhvit rad oppe eller normal hvitblink :p
Larsgunnar
10/11/11, 17:12
Stemmer for normal hvitblink!
vBulletin® v4.2.5, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.